Optimum Test Olarak Her ilçede olduğu gibi Kadıköy ilçesinde de CE belgesi, LVD testi, EMC Testi, Rohs Testi, PAH Testi, EN 71 testi, Deterjan Testleri, Kozmetik Testi ve Oyuncak Testleri konusunda hizmet vermektedir. Kadıköy adresinizden numuneler teslim alınarak gerekli süreç zaman kaybetmeden başlatılır. Gerekli test ve analizler uluslararası standartlarda akredite olarak gerçekleştirilir ve Kadıköy adresinize teslim edilir. Optimum Test olarak Yılların verdiği deneyim ve profesyonel kadromuzla TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yönetim Sistemi kriterlerine uygun olarak test ve analizler konusunda kurumlara, üniversitelere ve Şirketlere her zaman destek olmayı misyon edinmiş bir laboratuvarız.

Hızlı destek için 0212 258 85 85 ve 0850 622 0532 telefon numaraların dan yada info@optimumtest.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler;

Kadıköy ce belgesi, Kadıköy ce belgelendirme, Kadıköy ce sertifikası, Kadıköy ce belgesi veren firmalar, Kadıköy, Kadıköy LVD test, Kadıköy EMC testi, Kadıköy PAH testi, Kadıköy Rohs Testi, Kadıköy Kozmetik Testi, Kadıköy EN71 Testi