Optimum Test Olarak Her ilçede olduğu gibi Bakırköy ilçesinde de CE belgesi, LVD testi, EMC Testi, Rohs Testi, PAH Testi, EN 71 testi, Deterjan Testleri, Kozmetik Testi ve Oyuncak Testleri konusunda hizmet vermektedir. Bakırköy adresinizden numuneler teslim alınarak gerekli süreç zaman kaybetmeden başlatılır. Gerekli test ve analizler uluslararası standartlarda akredite olarak gerçekleştirilir ve Bakırköy adresinize teslim edilir. Optimum Test olarak Yılların verdiği deneyim ve profesyonel kadromuzla TS EN ISO 17025 Laboratuvar Yönetim Sistemi kriterlerine uygun olarak test ve analizler konusunda kurumlara, üniversitelere ve Şirketlere her zaman destek olmayı misyon edinmiş bir laboratuvarız.

Hızlı destek için 0212 258 85 85 ve 0850 622 0532 telefon numaraların dan yada info@optimumtest.com.tr mail adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Anahtar Kelimeler;

Bakırköy ce belgesi, Bakırköy ce belgelendirme, Bakırköy ce sertifikası, Bakırköy ce belgesi veren firmalar, Bakırköy, Bakırköy LVD test, Bakırköy EMC testi, Bakırköy PAH testi, Bakırköy Rohs Testi, Bakırköy Kozmetik Testi, Bakırköy EN71 Testi